XV Niedziela zwykła - 14.07.

Koczała - 9.00 – 1) +Dorota Czerwińska - 10 rocz. śmierci

2) w intencji mieszkańców Działka i Załęża o błogosławieństwo Boże dla żyjących i radość życia wiecznego dla zmarłych 

         17.00 – +Stanisław +Czesława +Waldemar +Bogusław Kossakowscy

Bielsko – 10.30 – za zmarłych rodziców Minko i Łangowskich oraz rodzeństwo

Starzno – 12.00 – +Krystyna +Bronisław Pikuła

Poniedziałek – 15.07.

Koczała – 18.00 – 1) +Grażyna Pustelnik – 2 rocz. śmierci

         2) +Helena – 28 rocz. śmierci +Emilian  Pankiewicz

Wtorek 16.07.

Koczała - 18.00 – 1) +Brunon Dorawa – rocz. śmierci i zmarli rodzice z obojga stron

2) +Tadeusz +Irena +Ryszard +Adam +Andrzej 

Środa – 17.07.

Koczała – 18.00 – 1) dziękczynna w 53 rocz. ślubu Heleny i Janusza Zabłońskich

2) +Mirosław Serweta - od Firmy Pogrzebowej Hamernik

Czwartek - 18.07.

Koczała – 18.00 – 1) +Dawid Tobisz – 3 rocz. śmierci i zmarli dziadkowie z obojga stron

         2) +Zbigniew– rocz. śmierci +Janina +Stanisław Zegadło

Piątek – 19.07.

Bielsko – 16.30 – +Władysław +Wiktor Taraszkiewicz

Koczała - 18.00 – 1) +Czesław Jastrzębowski – z racji imienin i zmarli z rodziny Jastrzębowskich i Kaczmarek

         2) +Helena Komoda

Sobota - 20.07.

Koczała – 18.00 – 1) +Jan +Maria Barańscy +Katarzyna

         2) +Elżbieta +Kazimierz +Piotr +Eryk +Włodzimierz Frąckowscy

XVI Niedziela zwykła - 21.07.

Koczała - 9.00 – 1) dziękczynna w 27 rocz. ślubu Wiesławy i Jana Fronczak

2) dziękczynna w 18 rocz. urodzin Jakuba Landowskiego 

         17.00 – dziękczynna w 50 rocz. urodzin Tomasza.

Bielsko – 10.30 – +Władysław +Józef Jakubcewiczowie

Starzno – 12.00 – +Janusz Wasiniewski +Krystyna +Władysław Pietruś

Poniedziałek – 22.07.

Koczała – 18.00 – 1) za parafian

2) w intencji firmy Hydrogaz - za właścicieli, ich rodziny i pracowników firmy 

Wtorek 23.07.

Koczała - 18.00 – 1) +Jan - rocz. śmierci +Michalina Jakubcewicz

2) za zmarłych z rodziny Gugniewicz i Drążkiewicz 

Środa – 24.07.

Koczała – 18.00 – 1) +Jan – w rocz. śmierci +Gertruda Lipkowscy

2) +Stefania Mierzwińska  - od uczestników pogrzebu 

Czwartek - 25.07.

Koczała – 18.00 – 1) +Krzysztof Stolarczyk – w dniu imienin

2) +Krzysztof Syczewski - od Firmy Pogrzebowej Hamernik

Piątek – 26.07.

Bielsko – 16.30 –

Koczała - 18.00 - 1) +Anna- w dniu imienin + Tadeusz Stępnik

2) +Józef Witek - 1 - rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny Kancelarczyk i Witek 

Sobota - 27.07.

Koczała – 18.00 – 1) +Waldemar Serowski – rocz. śmierci

         2) +Nikodem Babiński – z okazji urodzin i imienin   

XVII Niedziela zwykła - 28.07.

Koczała - 9.00 – 1) +Stefan +Michalina Fronczak

2) dziękczynna za dzieci i wnuków

         17.00 – +Irena +Jerzy +Andrzej Matusiak +Leokadia +Józef Deniusz i zmarli dziadkowie z obojga stron

Bielsko – 10.30 –  zmarli z rodziny Mileszko

Starzno – 12.00 – +Mieczysław +Katarzyna +Bogusław Dobrzańscy i zmarli rodzice z obojga stron

Poniedziałek – 29.07.

Koczała – 18.00 – za zmarłe rodzeństwo z rodziny Babiarz: +Czesław +Kazimierz +Stanisław +Ryszard oraz +Józef Piecko 

Wtorek 30.07.

Koczała - 18.00 – +Bernard Grugel – 13 rocz. śmierci

Środa – 31.07.

Koczała – 18.00 – 1) dziękczynna z okazji urodzin Marii 

2) +Halina Melchert - w 6 miesięcy posmierci 

Czwartek - 01.08.

Koczała – 18.00 - o powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów i osoby konsekrowane pochodzące z naszej parafii i kapłanów posługujących w niej

Piątek – 02.08.

Bielsko – 16.30 –

Koczała - 18.00 - +Helena – rocz. śmierci +Michał Udycz i zmarłe rodzeństwo i dziadkowie

Sobota - 03.08.

Koczała – 18.00 – 1) w intencji członków Żywego Różańca i rodzin przyjmujących pielgrzymujące kapliczki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej

2)  o błogosławieństwo Boże w 85 rocz. urodzin Heleny Sobczak  

XVIII Niedziela zwykła - 04.08.

Koczała - 9.00 – za zmarłych  dziadków Pińkowskich i Skotnickich

         17.00 – +Zbigniew Sawicki +Wiesława Zelewska +Andrzej+ Janusz +Luiza +Anna Nadolscy

Bielsko – 10.30 – +Karolina +Wiktor Bublewicz

Starzno – 12.00 – +Maria +Władysław +Władysława Łataś

Poniedziałek – 05.08.

Koczała – 18.00 – +Helena – rocz. śmierci +Stefan +Stanisław Strzelczyk

Wtorek 06.08.

Koczała - 18.00 – +Regina +Alfred Zimmerling i dziadkowie z obojga stron

Środa – 07.08.

Koczała – 18.00 – +Stanisława Czechowska +Wacław Sokołowski – 2 rocz. śmierci

Czwartek - 8.08.

Koczała – 18.00 – +Eliasz +Anna Demko i zmarłe rodzeństwo  

Piątek – 9.08.

Bielsko – 16.30 – +Władysław +Maria +Wiktor +Kazimierz Taraszkiewicz

Koczała - 18.00 – 1) +Wanda +Michał Minko

         2) +Seweryna – 2 rocz. śmierci +Grzegorz Myca

Sobota - 10.08.

Koczała – 18.00 – 1) +Maria +Jan Barańscy +Katarzyna +Wiktor Pińkowscy

2) +Stefan Haciuk – 5 rocz. śmierci i zmarli z rodziny

XIX Niedziela zwykła - 11.08.

Koczała - 9.00 – 1) +Roman Rutkowski – z okazji urodzin

         2) dziękczynna za otrzymane łaski w 40 rocz.  ślubu Brygidy i Adama Werachowskich

         12.00 – +Jarosław Skrzypiec – z okazji urodzin – od chrześniaka

Bielsko – 10.30 – +Józef +Roman +Rozalia Płatek

Starzno – 12.00 – +Gertruda +Franciszek Klepin

Poniedziałek – 12.08.

Koczała – 18.00 – +Krystyna Maczuła – 1 rocz. śmierci

Wtorek 13.08.

Koczała – 18.00 – +Teresa Dymitrów i zmarli z rodziny Dymitrów i Minias

Środa – 14.08.

Koczała – 18.00 – dziękczynna w 26 rocz. ślubu Barbary i Macieja i za ich synów Jana i Piotra Zabłońskich

Wniebowzięcie NMP - Czwartek - 17.08.

Koczała - 9.00 – 1) +Urszula +Franciszek Gostomczyk

2) +Edward Ważny

15.00 - ślub

         17.00 – +Czesław – rocz. śmierci +Tadeusz +Ludwika +Władysław Lulo

Bielsko – 10.30 –  Albina +Feliks +Władysława +Henryk +Ryszard Szczepaniuk

Starzno – 12.00 – +Irena – 1 rocz. śmierci +Tadeusz Cieślik – 10 rocz. śmierci  

 Piątek – 16.08.

Koczała - 18.00 – +Maria Dorawa – rocz. śmierci i zmarli z rodziny

Sobota - 17.08.

Koczała – 18.00 – +Grażyna Paszkiewicz – 1 rocz. śmierci

XX Niedziela zwykła - 18.08.

Koczała - 9.00 – o błogosławieństwo Boże w rodzinie

         17.00 – +Władysław +Henryk Łopianowscy

Bielsko – 10.30 – +Janina +Leon Stępień i zmarli z rodziny

Starzno – 12.00 – +Piotr Łopaciuk – w rocz. śmierci

Poniedziałek – 19.08.

Koczała – 18.00 – dziękczynna w 46 rocz. ślubu Edwarda i Marii Kownackich

Wtorek 20.08.

Koczała - 18.00 – +Mirosław Stempa – rocz. śmierci i zmarli z rodziny

Środa – 21.08.

Koczała – 18.00 – +Irena +Wiesław Grabowscy +Marianna +Eugeniusz  

Czwartek - 22.08.

Koczała – 18.00 – dziękczynna w 18 rocz. urodzin Laury Sławek

Piątek – 23.08.

Bielsko – 16.30 – +Władysław +Józef Jakubcewicz +Halina +Alfons Miller

Koczała - 18.00 – dziękczynna w 5 rocz. ślubu Agaty i Mariusza Śmigielskich i za ich córkę Laurę

Sobota - 24.08.

Koczała – 18.00 – dziękczynna w 90  rocz. urodzin Eugenii Grugel i o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

XXI Niedziela zwykła 25.08.

Koczała - 9.00 – 1) +Krzysztof Stolarczyk

         2) dziękczynna w 50 rocz. urodzin Joanny

         17.00 – +Jan +Marianna +Helena Kaczmarek

Bielsko – 10.30 – +Agnieszka +Władysław Ginter

Starzno – 12.00 – dziękczynna w 45 rocz. ślubu Wandy i Adama Psujek

Poniedziałek – 26.08.

Koczała – 18.00 – 1) +Franciszek Jankowski

2) +Wiktor Skalniak

Wtorek 27.08.

Koczała - 18.00 – 1) o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie Langkafel

2) +Anna +Włodzimierz  Żydonik - 25 rocz. śmierci 

Środa – 28.08.

Koczała – 18.00 – 1) +Stefania Bumbul

2) +Stanisław +Maria Sadkowscy

Czwartek - 29.08.

Koczała – 18.00 – dziękczynna w 17 rocz. ślubu Ani i Filipa i o błogosławieństwo Boże dla Igora i Niny

Piątek – 30.08.

Bielsko – 16.30 – +Józefa +Andrzej Bublewicz  

Koczała - 18.00 – +Sabina +Marian Matela

Sobota – 31.08.

Koczała – 18.00 – 1) +Maria +Kazimierz +Ewa Greczycho

2) dziękczynna w 6 rocz. urodzin Mikołaja Landowskiego 

XXII Niedziela zwykła - 01.09.

Koczała - 9.00 – 1) dziękczynna za dar kapłaństwa ks. Daniela Hinca – z racji urodzin

2) dziękczynna w 3 rocz. urodzin Toli

         17.00 – za zmarłych z rodziny Jędraszko i rodziców z obojga stron

Bielsko – 10.30 – +Halina Melchert 

Starzno – 12.00 – +Marek Narodzonek – 11 rocz. śmierci +Benedykt Lemańczyk – 39 rocz. śmierci

 Poniedziałek – 02.09.

Koczała – 7.45 – msza na rozpoczęcie roku szkolnego

18.00 – +Alma – z racji urodzin +Augustyn Pupel

Wtorek 03.09.

Koczała - 18.00 – +Jan +Zofia Stolarczyk – w rocz. śmierci

Środa – 04.09.

Koczała – 18.00 – +Magdalena – rocz. śmierci Bolesław +Zbigniew Mika +Krystyna Wudarska

Czwartek - 05.09.

Koczała – 18.00 – 1) o powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów i osoby konsekrowane pochodzące z naszej parafii i kapłanów posługujących w niej

         2) +Witold – rocz. śmierci +Weronika +Franciszek Pawłowscy

Piątek – 06.09.

Bielsko – 16.30 – +ks. Bronisław Goldewicz

Koczała - 18.00 – 1) +Ryszard – w rocz. śmierci i zmarli z rodziny

         2) +Paweł Ludwikowski – 1 rocz. śmierci

Sobota - 07.09.

Koczała – 18.00 – w intencji członków Żywego Różańca i rodzin przyjmujących pielgrzymujące kapliczki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej

XXIII Niedziela zwykła - 08.09.

Koczała - 9.00 – +Józef – rocz. śmierci +Mirosław Tworko

         17.00 – 1) za parafian – z racji odpustu

         2) o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii - w dniu urodzin

Bielsko – 10.30 –  +Franciszek +Gertruda Hapka +Henryka Syczewska i zmarli z obojga stron 

Starzno – 12.00 +Mieczysław – 2 rocz. śmierci i zmarli z rodziny  

Poniedziałek – 09.09.

Koczała – 18.00 – 1) +Jadwiga Stawicka – z okazji urodzin i za zmarłe siostry: +Irena +Teresa

         2) +Zenona Ziółkowska – 16 rocz. śmierci

Wtorek 10.09.

Koczała - 18.00 – +Krystyna Szyca – rocz. śmierci +Zofia Cierpicka – z okazji urodzin

Środa – 11.09.

Koczała – 18.00 – 1) dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o nawrócenie w rodzinie i dalsze potrzebne dary

2) +Andrzej Góral - 1 rocz. śmierci 

Czwartek - 12.09.

Koczała – 18.00 - dziękczynna w 37 rocz. ślubu Teresy i Jana Szulc z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

Piątek – 13.09.

Bielsko – 16.30 – +Maria +Otto Szuster +Barbara Wręczycka

Koczała - 18.00 – o nawrócenie z nałogów w rodzinie

Sobota - 14.09.

Koczała – 14.00 – dożynki powiatowe

18.00 – +Ryszard Bukowski  

XXIV Niedziela zwykła - 15.09.

Koczała - 9.00 – +Stanisław – 33 rocz. śmierci +Apolonia Franczak i zmarli z rodziny

         17.00 – dziękczynna za otrzymane łaski w rodzinie

Bielsko – 10.30 –  

Starzno – 12.00 – +Dawid Wasiniewski +Józef +Czesław Miklis

Poniedziałek – 16.09.

Koczała – 18.00 – 1) dziękczynna w 17 rocz. ślubu Karoliny i Łukasza Zabłońskich i za ich córkę Mikaelę w 14 rocz. urodzin

         2) +Anna – 11 rocz. śmierci +Stefan Kułynycz

Wtorek 17.09.

Koczała - 18.00 – dziękczynna w rocz. urodzin Bogumiły Stępnik

Środa – 18.09.

Koczała – 18.00 – +Anna +Władysław Tajerle  

Czwartek - 19.09.

Koczała – 18.00 – dziękczynna w rocznicę ślubu: Arkadiusza i Katarzyny, Przemysława i Kamili, Radosława i Katarzyny i za ich rodziny  

Piątek – 20.09.

Bielsko – 16.30 –

Koczała - 18.00 – +Gertruda – rocz. śmierci +Jan Lipkowscy

Sobota - 21.09.

Koczała – 14.00 - ślub Ewy i Jarka

15.00 - dziękczynna w 50 rocz. ślubu Grażyny i Edmunda Nickich

16.00 - dziękczynna w 40 rocz. ślubu Lidii i Adama Pędraków

 18.00 – +Katarzyna +Emilia +Maria +Salomea +Wiktor +Piotr +Jan +Anna +Stanisław Pińkowscy +Maria +Józefa +Irena +Zofia +Maria +Władysław +Jan Skrzypiec

XXV Niedziela zwykła - 22.09.

Koczała - 9.00 – 1) +Tekla – rocz. śmierci i zmarli z rodziny Lewickich

2) dziękczynna w 6 rocz. ślubu Adama i Ewy 

         17.00 – dziękczynna w 38 rocz. urodzin Joanny i o błogosławieństwo Boże dla jej dzieci

Bielsko – 10.30 – +Włodzimierz Boczulak +Zofia +Mikołaj Lulo

Starzno – 12.00 – +Włodzimierz Netreba  i zmarli z rodziny Dobrzańskich i Netrebów

Poniedziałek – 23.09.

Koczała – 18.00 – +Stanisław +Tekla +Michał Lulo

Wtorek 24.09.

Koczała - 18.00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie  

Środa – 25.09.

Koczała – 18.00 –+Cecylia Zabłońska – 14 rocz. śmierci

Czwartek - 26.09.

Koczała – 18.00 - +Wacław Brzezicki z okazji imienin

Piątek – 27.09.

Koczała - 18.00 – +Jan +Irena Stempa

Sobota - 28.09.

Koczała – 18.00 – +Andrzej +Krystyna +Jerzy Gostomczyk

XXVI Niedziela zwykła - 29.09.

Koczała - 9.00 – dziękczynna w 17 rocz. ślubu Barbary i Łukasza

         17.00 – +Krystyna – rocz. śmierci +Michał – z okazji imienin  +Helena i zmarli dziadkowie i rodzeństwo

Bielsko – 10.30 –  +Genowefa Sajdak - z okazji urodzin

Starzno – 12.00 – +Ryszard Bartkiewicz

Poniedziałek – 30.09.

Koczała – 18.00 – dziękczynna z okazji imienin Michała Makarewicza

Wtorek 01.10.

Koczała - 18.00 – dziękczynna w 75 rocz. urodzin Krystyny

Środa – 02.10.

Koczała – 18.00 – za zmarłych z rodziny: Pińkowskich, Skotnickich, Babiarz, Piecko, Chrystowskich i Prochaska

Czwartek - 03.10.

Koczała – 18.00 – o powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów i osoby konsekrowane pochodzące z naszej parafii i kapłanów posługujących w niej

Piątek – 04.10.

Bielsko – 16.30 – dziękczynna w 5 rocz. ślubu Eweliny i Marcina Pastusiaków

Koczała - 18.00 – w intencji męskiej róży św. Franciszka z Asyżu

Sobota - 05.10.

Koczała – 18.00 – 1) w intencji członków Żywego Różańca i rodzin przyjmujących pielgrzymujące kapliczki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej

2) dziękczynna w 70 rocz. urodzin Tadeusza Pietrusia 

XXVII Niedziela zwykła - 06.10.

Koczała - 9.00 – 1) +Marceli Ziółtkowski – 8 rocz. śmierci

                   2) +Joanna +Andrzej Pliskowscy i zmarli rodzice z obojga stron

         17.00 – +Maciej Grzesiak – rocz. śmierci

Bielsko – 10.30 – +Joanna Rutecka – 4 rocz. śmierci

Starzno – 12.00 – +ks. Jan Schmelter – w rocz. śmierci  

Poniedziałek – 07.10.

Koczała – 18.00 – +Maria Sokołowska  – 14 rocz. śmierci

Wtorek 08.10.

Koczała - 18.00 – +Irena Neidrowska – 7 rocz. śmierci  

Środa – 09.10.

Koczała – 18.00 – +Sławomir - 1 rocz. śmierci +Klara +Henryk +Mariola Nestorowicz

Czwartek - 10.10.

Koczała – 18.00 – +Paweł Puppel - 1 rocz. śmierci

Piątek – 11.10.

Bielsko – 16.30 – +Stanisława +Henryk Pluto Prondzinscy

Koczała - 18.00 – +Gertruda – rocz. śmierci +Franciszek +Regina Małgorzewicz  

Sobota - 12.10.

Koczała – 18.00 – 1) +Olga +Wasyl +Władysław Połowyszczak

                   2) + Wasyl Kułynycz  

XXVIII Niedziela zwykła - 13.10.

Koczała - 9.00 – +Danuta Sobalska – 4 rocz. śmierci

         17.00 – +Czesława +Stanisław +Waldemar Kossakowscy  

Bielsko – 10.30 – +Bronisław +Łucja Klebeko i zmarli z rodziny

Starzno – 12.00 – +Helena +Edmund Muchowscy i zmarli rodzice z obojga stron

Poniedziałek – 14.10.

Koczała – 18.00 – +Antoni Czechowski – z okazji urodzin

Wtorek 15.10.

Koczała - 18.00 – Lidia Semrau 

Środa – 16.10.

Koczała – 18.00 –

Czwartek - 17.10.

Koczała – 18.00 – +Wincenty – rocz. śmierci +Helena Tybora

Piątek – 18.10.

Bielsko – 16.30 – +Irena Gołuńska

Koczała - 18.00 – 1) +Dominik – 27 rocz. śmierci +Gertruda +Kazimierz +Marek Prądzyńscy

                   2) +Piotr Czekieryło – 2 rocz. śmierci

Sobota - 19.10.

Koczała – 18.00 – +Tadeusz – rocz. śmierci +Czesław +Ludwika +Władysław Lulo

XXIX Niedziela zwykła - 20.10.

Koczała - 9.00 – za zmarłych z rodziny Jakubcewicz: +Maria +Stanisław +Józef +Jakub +Lidia Semrau i zmarli z rodziny Liszczak i Jakubcewicz

                   2) +Mirosław Fesio – 21 rocz. śmierci

         17.00 – +Zofia +Jan +Zygmunt +Krzysztof Stolarczyk +Małgorzata Orańska +Honorata +Franciszek Balcerek 

Bielsko – 10.30 –  dziękczynna w 46 rocz. ślubu Marii i Edwarda Ginter

Starzno – 12.00 – +Zdzisław Balas

Poniedziałek – 21.10.

Koczała – 18.00 – +Kazimierz Jankowski – 12 rocz. śmierci

Wtorek 22.10.

Koczała - 18.00 – +Agnieszka – rocz. śmierci +Mieczysław +Stanisław i zmarli z rodziny Szczęsnych i Dorawa

Środa – 23.10.

Koczała – 18.00 – +Tadeusz Felski – z okazji urodzin i imienin  

Czwartek - 24.10.

Koczała – 18.00 – +Werner

Piątek – 25.10.

Bielsko – 16.30 – +Maria +Mikołaj i zmarłe rodzeństwo z rodziny Pietruś

Koczała - 18.00 – +Kazimiera +Mieczysław Gietka

Sobota - 26.10.

Koczała – 15.00 – dziękczynna w 50 rocz. ślubu Jadwigi i Mariana Nowaków

                   18.00 - +Agnieszka i Brunon Bastian Brzezińscy

XXX Niedziela zwykła - 27.10.

Koczała - 9.00 – 1) dziękczynna w rocz. ślubu Wiolety i Andrzeja

                   2) dziękczynna w 35 rocz. ślubu Małgorzaty i Henryka Gąseckich

         17.00 – +Alfons Zabłoński – 35 rocz. śmierci

Bielsko – 10.30 – +Henryk +Genowefa Obara

Starzno – 12.00 – +Danuta +Jan Kuderscy   

Poniedziałek – 28.10.

Koczała – 18.00 – 1) +Michał – rocz. śmierci +Helena i zmarłe rodzeństwo i dziadkowie

                   2) +Franciszka +Józef Chamier Gliszczyńscy

Wtorek 29.10.

Koczała - 18.00 – +Krystyna Halibożek – rocz. śmierci +Edyta Skotnicka – rocz. śmierci +Janina +Henryk Strzelczyk

Środa – 30.10.

Koczała – 18.00 – +Mieczysław +Kazimiera Gietka

Czwartek - 31.10.

Koczała – 18.00 – 1) +Elżbieta Rekowska – 3 rocz. śmierci

2) +Helena - 30 rocz. śmierci + Aleksander Heldt

Wszystkich ŚwiętychPiątek – 01.11.

Koczała – 8.00 – za zmarłych z rodziny Kownackich, Udycz, Bezłada, Terefenko

11.00 – za parafian

Bielsko – 9.30 – +Stefania +Stanisław Paszkiewicz +Maria Matela

Starzno – 9.30 – +Alfreda +Józef +Janusz Ruteccy +Mirosława Graca

 Dzień ZadusznySobota - 02.11.

Starzno – 15.00 –

Bielsko – 16.30 – +Leszek Zakrzewski – rocz. śmierci

Koczała – 18.00 – 1) w intencji członków Żywego Różańca i rodzin przyjmujących pielgrzymujące kapliczki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej

                   2) za zmarłych z rodzin Pierwienieckich i Juchniewicz

XXXI Niedziela zwykła - 03.11.

Koczała - 9.00 – 1) za zmarłych z rodziny

2) +Helena +Julian +Waldemar Smętek +Zofia +Tomasz Kubarscy

         17.00 – +Józef Lewicki +Cezary Zieliński

Bielsko – 10.30 –  za zmarłych członków Żywego Różańca róży św. Faustyny

Starzno – 12.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek – 04.11.

Koczała – 18.00 – 1) za zmarłych z rodziny Tworko, Obszańskich i Jankowskich

                   2) +Julia +Karol Ważni +Zofia +Tomasz Kubarscy +ks. Jan Krzyśko

Wtorek 05.11.

Koczała - 18.00 – +Urszula +Zenon +Ryszard +Marian i za zmarłych dziadków i członków rodziny wspominanych w wypominkach

Środa – 06.11.

Koczała – 18.00 – 1) +Werner +Claus +Marta +Franciszek

                   2) +Bronisław- rocz. śmierci +Klara Ostrowscy +Witold Żmuda – Trzebiatowscy

Czwartek - 07.11.

Koczała – 18.00 – o powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów i osoby konsekrowane pochodzące z naszej parafii i kapłanów posługujących w niej

Piątek – 08.11.

Bielsko – 16.30 – +Józef Minko - rocz. śmierci

Koczała - 18.00 – 1) +Krzysztof Stolarczyk i za zmarłych dziadków z rodziny Bukowskich i Stolarczyków

2) +Lidia Semrau - z racji urodzin 

Sobota - 09.11.

Bielsko – 15.00 – dziękczynna w 40 rocz. ślubu Gabrieli i Zdzisława Wasiniewskich 

Koczała – 18.00 – 1) +Władysław Kozicki – 2 rocz. śmierci

                   2) w intencji zmarłych  z męskiej róży św. Franciszka  

XXXII Niedziela zwykła - 10.11.

Koczała - 9.00 – +Maria Kurpiejewska +Łucja +Bronisław +Zygmunt Mrozek – Gliszczyńscy i za zmarłych z rodziny

2) +Zofia +Wasyl Kaczor +Lubomir i za wszystkich, którzy z nim  zginęli oraz za prababcię, babcię i zmarłych z rodzin: Kaczor, Myca, Łyszyk, Makar i Reszetar  

         17.00 – +Genowefa Radecka – w rocz. śmierci i zmarli z rodziny 

Bielsko – 10.30 – +Józef Rachwalski

Starzno – 12.00 – +Kazimierz +Tadeusz Król

Poniedziałek – 11.11.

Koczała – 12.00 – za Ojczyznę

Wtorek 12.11.

Koczała - 18.00 – +Rozalia Piekarska – rocz. śmierci

 Środa – 13.11.

Koczała – 18.00 – 1) +Renata Czyr – od koleżanek Grażyny i Marysi

                   2) +Tadeusz Szpakowski – 10 rocz. śmierci

Czwartek - 14.11.

Koczała – 18.00 – +Janina Serowska – rocz. śmierci +Hieronim

Piątek – 15.11.

Bielsko – 16.30 – +Jadwiga +Zbigniew Grusieccy

Koczała - 18.00 – +Stanisław +Apolonia Franczak i zmarli z rodziny Franczak, Świerc i Gugniewicz

Sobota - 16.11.

Koczała – 18.00 – 1) +Edward Malczyński – 13 rocz. śmierci

2) +Weronika +Ryszard +Danuta +Stanisław +Magdalena Liszewscy

XXXIII Niedziela zwykła - 17.11.

Koczała - 9.00 – 1) za zmarłych z rodzin Lipkowskich i Strzelczyk

2) +Bernard Mrozewski - 1 rocz. śmierci 

         17.00 – dziękczynna w 15 rocz. ślubu Olgi i Karola Mądrzyk

Bielsko – 10.30 – +Jadwiga – 3 rocz. śmierci  +Józef Rudnik

Starzno – 12.00 –

Poniedziałek – 18.11.

Koczała – 18.00 – +Michalina +Jan Wowk +Kazimierz +Alojzy +Anna Jankowscy

Wtorek 19.11.

Koczała - 18.00 – +Tadeusz – 3 rocz. śmierci +Anna Stępnik

Środa – 20.11.

Koczała – 18.00 – za wszystkich zmarłych rodziców obojga stron oraz +Renata Bukowska +Grażyna Pustelnik

Czwartek - 21.11.

Koczała – 18.00 – +Urszula +Wojciech +Stanisław +Grzegorz Gostomczyk

Piątek – 22.11.

Bielsko – 16.30 – +Cecylia +Józef Minda i zmarli z rodziny

Koczała - 18.00 – +Józefa Kopińska i zmarli z rodziny

Sobota - 23.11.

Koczała – 18.00 – 1) za zmarłych rodziców: +Joanna +Marian Kołacz oraz zmarłe rodzeństwo

                   2) +Henryk Kołuda i zmarli z rodziny

Uroczystość Chrystusa Króla Niedziela - 24.11.

Koczała - 9.00 – za zmarłych z rodziny: Fesio, Podgórnych i Kołynycz

         17.00 – +Renata Czyr – 3 rocz. śmierci

Bielsko – 10.30 – +Józef – z racji urodzin +Stefania Bińczyk

Starzno – 12.00 – o Boże błogosławieństwo dla Pauliny i Mariusza w rocz. ślubu

Poniedziałek – 25.11.

Koczała – 18.00 – 1) +Adolf Bumbul

2) +Stanisława +Wiktor +Zenon Bagińscy +Gertruda +Jerzy Piórczyńscy  

Wtorek 26.11.

Koczała - 18.00 – +Janina +Bogdan Gontarek i zmarli z rodziny Gontarek i Bachanek

Środa – 27.11.

Koczała – 18.00 – +Nikodem Babiński – w rocz. śmierci i za rodziców z obojga stron

Czwartek - 28.11.

Koczała – 18.00 – za zmarłych z rodziny: Mika, Wełnickich, Opalińskich, Zynda, Wudarskich i Pruskich

Piątek – 29.11.

Bielsko – 16.30 – +Marianna +Maksymilian Szulc i zmarli z rodziny

Koczała - 18.00 – +Józef Bulczak – rocz. śmierci

Sobota - 30.11.

Koczała – 18.00 – w intencji proboszcza z okazji imienin i urodzin

I Niedziela Adwentu - 01.12.

Koczała - 9.00 – dziękczynna w 65 rocz. urodzin Barbary Olkowskiej

         17.00 – +Kazimiera +Władysław Mikołajczak  

Bielsko – 10.30 –  +Stanisława Kilewska i zmarli z rodziny

Starzno – 12.00 – o Boże błogosławieństwo  i opiekę MB dla ks. proboszcza z okazji urodzin i imienin

Poniedziałek – 02.12.

Koczała – 18.00 – 1) +Barbara Sądzińska – z okazji imienin

                   2) +Witold Żmuda-Trzebiatowski i zmarli rodzice z obojga stron

Wtorek 03.12.

Koczała - 18.00 – 1) +Mirosław Tworko

2) +Eryka Siekierkowska  - 9 rocz. śmierci i zmarli z rodziny Siekierkowskich

Środa – 04.12.

Koczała – 18.00 – o Boże błogosławieństwo  i opiekę MB dla ks. proboszcza z okazji urodzin i imienin

Czwartek – 05.12.

Koczała – 18.00 – o powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów i osoby konsekrowane pochodzące z naszej parafii i kapłanów posługujących w niej

 Piątek – 06.12.

Bielsko – 16.30 – +Andrzej +Mikołaj +Irena Holak

Koczała - 18.00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie dla dzieci i wnuki

Sobota - 07.12.

Koczała – 18.00 – w intencji członków Żywego Różańca i rodzin przyjmujących pielgrzymujące kapliczki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej

Niepokalane Poczęcie NMP - II Niedziela Adwentu - 08.12.

Koczała - 9.00 – dziękczynna w intencji Aleksandry i Alicji

         17.00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie

Bielsko – 10.30 – +Albina +Feliks Szczepaniuk

Starzno – 12.00 – za zmarłych: +Genowefa +Wincenty +Józef Borodziuk

Poniedziałek – 09.12.

Koczała – 18.00 – +Jan Woźniak – 24 rocz. śmierci i zmarli z rodziny Woźniaków

Wtorek 10.12.

Koczała - 18.00 – +Gertruda – 22 rocz. śmierci +Dominik Prądzyńscy i za zmarłych dziadków z obojga stron +Jan +Gerard Ginter

Środa – 11.12.

Koczała – 18.00 – +Kazimierz Jankowski i zmarli z rodziny Wowk i Jankowskich

Czwartek - 12.12.

Koczała – 18.00 – 1) +Maria +Wacław Sokołowscy – z okazji urodzin

2) +Marian – rocz. śmierci i zmarli z rodziny Wirkus i Dorawa

Piątek – 13.12.

Bielsko – 16.30 –

Koczała - 18.00 – +Józefa Borowska

Sobota - 14.12.

Koczała – 18.00 – 1) +Gertruda Chamier – Gliszczyńska

2) dziękczynna w 90 rocz. urodzin Jadwigii Babińskiej 

III Niedziela Adwentu - 15.12.

Koczała - 9.00 – +Augustyn – rocz. śmierci +Anna Gostomczyk

         17.00 – zmarli z rodziny Kurek: +Maria - 48 rocz. śmierci +Józef – 24 rocz. śmierci  +Henryk – 15 rocz. śmierci

Bielsko – 10.30 – +Wacław – 6 rocz. śmierci +Franciszka Nużewscy +Maria +Jan Myszka

Starzno – 12.00 – +Zdzisław Balas

Poniedziałek – 16.12.

Koczała – 18.00 – za zmarłych z rodziny Bastian-Brzezińskich, Ziółtkowskich i Rogowskich

Wtorek 17.12.

Koczała - 18.00 – +Irena Neidrowska i zmarli rodzice

Środa – 18.12.

Koczała – 18.00 – +Jadwiga - z racji urodzin +Kazimierz - rocz. śmierci Pałczyńscy i zmarli z rodziny

Czwartek - 19.12.

Koczała – 18.00 – +Władysława Myszk – 5 rocz. śmierci i zmarli z rodziny Wacowskich i Myszk

Piątek – 20.12.

Bielsko – 16.30 –

Koczała - 18.00 – z okazji imienin Bogumiły

Sobota - 21.12.

Koczała – 18.00 – 1) za zmarłych z rodziny Tworko, Jankowskich i Obszańskich

2) +Jacek Zawadzki - w dniu urodzin 

 IV Niedziela Adwentu - 22.12.

Koczała - 9.00 – 1) +Zbigniew +Jerzy Stasiak i zmarli z rodziny Stasiaków, Ostrowskich +Jadwiga +Stanisław Barnatowicz i zmarli z rodziny Barnatowiczów

2) +Andrzej Matusiak – 1 rocz. śmierci

17.00 – dziękczynna w 4 rocz. urodzin Juliana Langkafla i o błogosławieństwo Boże w rodzinie  

Bielsko – 10.30 – +Władysław +Józef Jakubcewiczowie +Halina +Alfons Milerowie 

Starzno – 12.00 –

Poniedziałek – 23.12.

Koczała – 18.00 – za zmarłych z rodziny Sadkowskich i Kowalskich 

 Wtorek 24.12.

Koczała – 9.00 – +Mieczysław Zblewski

Wigilia Narodzenia Pańskiego

Starzno – 20.00 –

Bielsko – 20.30 – +Anna +Aleksander Stachowicz

Koczała - 22.00 – za parafian

Boże Narodzenie - Środa – 25.12.

Starzno – 9.00 –

Bielsko – 10.30 – +Janina +Leon Stępień i zmarli z rodziny

Koczała – 12.00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji 50 rocz. urodzin Dariusza i w rocz. ślubu Agnieszki i Dariusza Pińkowskich

Boże Narodzenie  - Czwartek - 26.12.

Koczała - 9.00 – 1) +Jan Lewicki - w rocz. śmierci i zmarli z rodziny

2) +Piotr Czekieryło i zmarli rodzice z obojga stron  

17.00 – +Nadzieja Bogusz - rocz. śmierci i zmarli z rodziny

Bielsko – 10.30 – +Julia +Józef Klimkowicz +Helena +Józef Parchańscy +Aleksander Wojtkiewicz

Starzno – 12.00 – dziękczynna za miniony rok

Piątek – 27.12.

Koczała - 18.00 – +Małgorzata Bulczak – rocz. śmierci

Sobota - 28.12.

Koczała – 18.00 – 1) +Joanna Białowąs – 6 rocz. śmierci +Małgorzata Hermanowicz

         2) dziękczynna w rocz. ślubu Jarosława i Marii i za ich dzieci   

Święto Świętej Rodziny - Niedziela - 29.12.

Koczała - 9.00 – 1) +Jan Ważny

         2) dziękczynna w 70 rocz. urodzin Eugeniusza 

         17.00 – +Józef Lewicki – w 35 rocz. śmierci

Bielsko – 10.30 – +Jadwiga +Wilhelm Reschke

Starzno – 12.00 – +Stefania Wasiniewska +Henryk Miklis

Poniedziałek – 30.12.

Koczała – 18.00 – +Antoni Czechowski – 30 rocz. śmierci  

Wtorek 31.12.

Koczała - 18.00 – dziękczynna – przebłagalna za rok 2024