Piątek – 13.09.

Bielsko – 16.30 – +Mieczysłąw Ginter

Koczała - 18.00 – 1) dziękczynna za otrzymane łaski w rodzinie

2) +Władysław Połowyszczak - 4 rocz. śmierci  

Sobota -14.09.

Koczała – 14.00 – ślub Karoliny i Sebastiana

16. 00 – dziękczynna w 20 rocz. ślubu Doroty i Artura 

18.00 – dziękczynna w 12 rocz. ślubu Karoliny i Łukasza i w intencji córki Mikaeli

XXIV niedziela zwykła 15.09.

Koczała - 9.00 – +Maria Tajerle

          17.00 – +Józef– 32 rocz. śmierci +Irena +Emilia +Wincenty +Eugeniusz Burzyńscy

Bielsko – 10.30 – +Józefa +Ireneusz Wasilonek

Starzno – 12.00 – +Tadeusz Cieślik – 5 rocz. śmierci +Andrzej Degis

 

Poniedziałek – 16.09.

Koczała – 18.00 – +Gabriel Blinkiewicz +Waldemar +Halina i za zmarłych z rodziny

Wtorek 17.09.

Koczała - 18.00 – dziękczynna w 2 rocz. ślubu Urszuli i Mateusza  i za córki Basię i Marysię

Środa – 18.09.

Koczała 8.00+Stefan +Henryk Kuszlewicz

Czwartek – 19.09.

Koczała – 18.00 – dziękczynna w rocznicę ślubu Arkadiusza i Katarzyny, Przemysława i Kamili oraz Radosława i Katarzyny

Piątek – 20.09.

Bielsko – 16.30 – +Maria +Otto Szuster +Agnieszka +Władysław Ginter

Koczała - 18.00 – +Magdalena Mika +Krystyna Wełnicka i za zmarłych z obojga stron

Sobota - 21.09.

Koczała – 16.00 – ślub Pauliny i Piotra

18.00 – 1) +Marianna +Władysław Lemańscy

          2) dziękczynna w 45 rocz. ślubu Grażyny i Edmunda Nickich

XXV niedziela zwykła 22.09.

Koczała - 9.00 – 1) dziękczynna w 90 rocz. urodzin Zofii Watkowskiej

2) +Jan +Tekla Lewiccy i za zmarłe rodzeństwo

          17.00 – Katarzyna Skotnicka

Bielsko – 10.30 – +Waldemar Smętek +Roman Rutkowski

Starzno – 12.00 – 1) +Anna – 6 rocz. śmierci +Stefan Kułynycz - od Żywego Różańca

2) o zdrowie dla Karola Degisa

 Poniedziałek – 23.09.

Koczała – 18.00 – +Gertruda - w rocz. śmierci +Jan Lipkowski

Wtorek 24.09.

Koczała - 18.00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mamy Ireny

Środa – 25.09.

Koczała 8.00+Jadwiga Stawicka – w dniu urodzin +Irena +Teresa

Czwartek – 26.09.

Koczała – 18.00 – 1) +Cecylia Zabłońska – 9 rocz. śmierci

2) +Witold +Franciszek Pawłowscy

Piątek – 27.09.

Bielsko – 16.30 – +Irena Karpowicz – od brata Stanisława z rodziną

Koczała - 18.00 – dziękczynna w 33 rocz. urodzin Joanny o Boże błogosławieństwo dla niej i dzieci

Sobota – 28.09.

8.00 – 1)+Wacław Brzezicki – z racji imienin

2) +Adam Dzierżyński - 1 rocz. śmierci 

XXVI niedziela zwykła 29.09.

Koczała - 9.00 – 1) +Wasyl Dwulit i zmarli z rodziny

                    2) dziękczynna w 90 rocz. urodzin Marii Giejbo

          17.00 - +Tekla Lewicka – w 32 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny Lewickich i Dorawa

Bielsko – 10.30 – – +Zofia +Mikołaj Lulo

Starzno – 12.00 – +Bogusław +Mieczysław Dobrzańscy i zmarli z rodziny

 Poniedziałek – 30.09.

Koczała – 18.00 – 1) +Feliks Korf +Józefa +Ludmiła Radzicka

2) +Eugeniusz Burzyński - 1 rocz. śmierci +Halina +Irena +Józef

Wtorek 01.10.

Koczała - 18.00 – dziękczynna w 70 rocz. urodzin Krystyny

Środa – 02.10.

Koczała 8.00+Józef +Marta Kiedrowicz +Jan +Tekla Perszyk

Czwartek – 03.10.

Koczała – 18.00 – +Krystyna - w rocz. śmierci +Michał +Helena Udycz - z okazji imienin

Piątek – 04.10.

Bielsko – 16.30 – +Marian +Józefa +Jan Ławrynowicz

Koczała - 18.00 – dziękczynna w 11 rocz. ślubu Katarzyny i Adriana i o błog. Boże w rodzinie

Sobota - 05.10.

Koczała – 15.00 – ślub Karoliny i Jonasa

18.00 – +Marceli Ziółtkowski -3 rocz. śmierci

XXVII niedziela zwykła 06.10.

Koczała - 9.00 –  1)+Gertruda – 4 rocz. śmierci +Franciszek Małgorzewicz

2) za zmarłych z rodziny Łuczkiewicz i Paluch

          17.00 - +Artur Klisowski – z okazji imienin

Bielsko – 10.30 – +Bronisław +Łucja Klebeko – w rocz. śmierci +Pelagia +Ryszard Klebeko i za zmarłych z rodziny

Starzno – 12.00 – +ks. Jan Schmelter – 27 rocz. śmierci

 Poniedziałek – 07.10.

Koczała – 18.00 – w intencji róż różańcowych naszej parafii

Wtorek 08.10.

Koczała - 18.00 – +Maciej Grzesiak

Środa – 09.10.

Koczała – 18.00 – +Jadwiga Pałczyńska – 1 rocz. śmierci

Czwartek – 10.10.

Koczała – 18.00 – +Ryszard

Piątek – 11.10.

Bielsko – 16.30 – +Regina Wiskowska

Koczała - 18.00 – +Janina +Henryk Michalak +Janina Onichowska

Sobota - 12.10.

Koczała – 18.00 – dziękczynna w 18 rocz. urodzin Anny – o wybór drogi życiowej

XXVIII niedziela zwykła 13.10.

Koczała - 9.00 – dziękczynna w 32 rocz. ślubu Iwony i Jerzego, w 31 rocz. urodzin Kamili, w 32 rocz. urodzin Janusza,22 rocz. urodzin Bartłomieja, w 5 rocz. urodzin Wiktorii z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich, dzieci i wnuków

          17.00 - +Zofia +Jan Stolarczyk

Bielsko – 10.30 – +Tadeusz – w rocz. śmierci +Władysław +Czesław +Ludwika Lulo

Starzno – 12.00 – +Halina +Edward Kwiatkowscy 

Poniedziałek – 14.10.

Koczała – 18.00 – +Lidia Semrau

Wtorek 15.10.

Koczała - 18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa – 16.10.

Koczała – 18.00 – +Joanna Pliskowska i zmarli z rodziny

Czwartek – 17.10.

Koczała – 18.00 – +Irena Neidrowska – 2 rocz. śmierci i z okazji imienin

Piątek – 18.10.

Bielsko – 16.30 – +Józef +Genowefa Jeżewscy

Koczała - 18.00 – +Krzysztof +Henryk Drwęccy

Sobota - 19.10.

Koczała – 18.00 – +Jan +Irena Ławrynowicz – z racji imienin +Lidia Tyborska – w rocz. urodzin

XXIX niedziela zwykła 20.10.

Koczała - 9.00 – +Dominik – w rocz. śmierci +Gertruda Prądzyńscy i zmarli dziadkowie z obojga stron

          17.00 - +Mirosław Fesio

Bielsko – 10.30 – dziękczynna w 41 rocz. ślubu Marii i Edwarda Ginterów

Starzno – 12.00 – +Zdzisław Bober

 Poniedziałek – 21.10.

Koczała – 18.00 – +Kazimierz Jankowski – 7 rocz. śmierci

Wtorek 22.10.

Koczała - 18.00 – +Tadeusz Stemplewski – 10 rocz. śmierci

Środa – 23.10.

Koczała – 18.00 – +Józefa +Franciszek Kopińscy i za zmarłych z rodziny

Czwartek – 24.10.

Koczała – 18.00 – +Alfons Zabłoński – 30 rocz. śmierci

Piątek – 25.10.

Bielsko – 16.30 – +Irena Karpowicz – od dzieci

Koczała - 18.00 – +Czesław +Janina +Edward +Jerzy Żarna

Sobota - 26.10.

Koczała –18.00 – 1) +Krystyna Halibożek – 2 rocz. śmierci +Edyta Skotnicka – 3 rocz. śmierci

                    2) dziękczynna w 18-stą rocz. ślubu Wiolety i Andrzeja

XXX niedziela zwykła 27.10.

Koczała - 9.00 –  1) +Władysław Andrasz

2) +Domicela Szklarek +Władysław Szymański +Władysław +Henryka i zmarli z rodziny

          17.00 - +Marian Blinkiewicz – 44 rocz. śmierci +Regina +Waldemar +Halina

Bielsko – 10.30 – +Józefa +Tadeusz Dziewińscy

Starzno – 12.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla synowej i dzieci

 Poniedziałek – 28.10.

Koczała – 18.00 – +Agnieszka +Brunon Brzezińscy

Wtorek 29.10.

Koczała - 18.00 – dziękczynna w 30 rocz. ślubu Małgorzaty i Henryka

Środa – 30.10.

Koczała – 18.00 – +Bronisław- w rocz. śmierci +Klara Ostrowscy +Witold Żmuda-Trzebiatowski

Czwartek – 31.10.

Koczała – 18.00 – +Irena Neidrowska

Piątek Uroczystość Wszystkich Świętych -  01.11.

Bielsko – 8.00 – +Józef Minko – w rocz. śmierci

Starzno – 9.30 – za zmarłych spoczywających na cmentarzu w Starznie

Koczała - 11.00 – za zmarłych spoczywających na cmentarzach w Koczale

Sobota - 02.11.

Koczała – 16.30 – +Marianna +Maksymilian Szulc +Janina +Leon Stępień i za zmarłych z rodziny

18.00 – +Józef Lewicki

XXXI niedziela zwykła 03.11.

Koczała - 9.00 – 1) +Zofia Wołczyńska

2) +Jerzy Strzelecki +Agnieszka +Marcin Krauze

          17.00 - za zmarłych z rodziny Reszke i Szulc

Bielsko – 10.30 – 1)+Włodzimierz Boczulak – 2 rocz. śmierci

2) +Józef Rachwalski - w rocz. śmierci 

Starzno – 12.00 – za zmarłych z rodziny Lewickich i Kruków

 Poniedziałek – 04.11.

Koczała – 18.00 – zmarli z rodziny Myszk i Wacowskich

Wtorek 05.11.

Koczała - 18.00 – +Werner +Marta +Franciszek +Claus

Środa – 06.11.

Koczała – 18.00 – +Józef Korf +Feliks +Ludmiła Rokiccy

Czwartek – 07.11.

Koczała – 18.00 – +Genowefa Radecka – w rocz. śmierci

Piątek – 08.11.

Bielsko – 16.30 – za zmarłych członków Żywego Różańca - róża św. Faustyny

Koczała - 18.00 – za zmarłych z rodziny Wowk i Jankowskich

Sobota - 09.11.

Koczała –18.00 – +Kazimierz +Ewa +Stanisław +Jadwiga Greczycho

XXXII niedziela zwykła 10.11.

Koczała - 9.00 – 1) dziękczynna w 80 rocz. urodzin Józefa 

2) +Katarzyna +Jan Sobolak

          17.00 - za zmarłych z rodziny Obszańskich, Tworko i Jankowskich

Bielsko – 10.30 – +Józef +Bernard Rudnik

Starzno – 12.00 – +Ryszard Bartkiewicz – 6 rocz. śmierci

 Poniedziałek Święto Niepodległości - 11.11.

Bielsko – 9.00 – +Józef +Edward +Halina Minda

Koczała – 11.00 – za Ojczyznę

Wtorek 12.11.

Koczała - 18.00 – +Ryszard i zmarli z rodziny

Środa – 13.11.

Koczała – 18.00 – za zmarłych rodziców, rodzeństwo i dziadków z obojga stron

Czwartek – 14.11.

Koczała – 18.00 – +ks. Ryszard i zmarli z jego rodziny

Piątek – 15.11.

Bielsko – 16.30 – +Cecylia +Jan Bińczyk

Koczała - 18.00 – +Julia +Karol Ważni +Zofia +Tomasz Kubarscy

Sobota - 16.11.

Koczała – 16.00 – dziękczynna w 50 rocz. urodzin Jarosławy

18.00 – +Edward – 8 rocz. śmierci

XXXIII niedziela zwykła 17.11.

Koczała - 9.00 – 1) za zmarłych dziadków z rodziny Bukowskich i Bulczaków

2) +Józef Wysocki +Stefania +Józef Czarneccy +Irena +Witold +Stanisława Czarneccy 

          17.00 - +Maria Kurpiejewska +Łucja +Bronisław +Zygmunt Mrozek -Gliszczyńscy i zmarli z rodziny

Bielsko – 10.30 – +Leszek Zakrzewski – w rocz. śmierci

Starzno – 12.00 – za zmarłych rodziców Stoltman i Klepin

 Poniedziałek – 18.11.

Koczała – 18.00 – +Adolf Bumbul

Wtorek 19.11.

Koczała - 18.00 – +Rozalia Piekarska – 22 rocz. śmierci

Środa – 20.11.

Koczała – 18.00 – za zmarłych z rodziny Wesołowskich, Klisowskich i Mazurkiewicz

Czwartek – 21.10.

Koczała – 18.00 – +Konrad – w rocz. śmierci +Elżbieta +Maria +Józef +Brunon Dorawowie

Piątek – 22.11.

Bielsko – 16.30 – +Wacław – 1 rocz. śmierci +Franciszka Nużewscy

Koczała - 18.00 – +Wojciech +Urszula Gostomczyk +Rudolf Langkafel

Sobota - 23.11.

Koczała – 18.00 – +Maria Jakubcewicz i zmarli z rodziny Jakubcewicz i Liszczak

niedziela -Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 24.11.

Koczała - 9.00 – dziękczynna w 2 rocz. ślubu Malwiny i Krzysztofa i w 60 rocz. urodzin Barbary

          17.00 - +Anna Hryniszyn +Tadeusz Paluch

Bielsko – 10.30 – +Józef – z racji urodzin +Stefania Bińczyk

Starzno – 12.00 – +Tadeusz +Kazimierz Król

 Poniedziałek – 25.11.

Koczała – 18.00 – +Nikodem Babiński – 28 rocz. śmierci i zmarli rodzice z obojga stron

Wtorek 26.11.

Koczała - 18.00 – +Henryk Kołuda – 6 rocz. śmierci i zmarli z rodziny

Środa – 27.11.

Koczała – 18.00 – +Alfred – 1 rocz. śmierci +Regina Zimmerling

Czwartek – 28.11.

Koczała – 18.00 – +Andrzej Liszczak

Piątek – 29.11.

Bielsko – 16.30 – +Irena Karpowicz - od Ireneusza z rodziną

Koczała - 18.00 – +Kazimiera – 2 rocz. śmierci +Władysław Mikołajczak

Sobota - 30.11.

Koczała –18.00 – 1) w intencji ks. proboszcza w dniu imienin

                    2) +Zdzisław Wołczyński