II Niedziela zwykła - 19.01.

Koczała - 9.00 – 1) +Franciszka +Józef Rzeczkowscy +Maria +Józef Halibożek +Apolonia +Jan Rudnik

2) +Stefan Krebzdak - 3 rocz. śmierci  +Maria +Grzegorz

          17.00 – +Anna Piekarska

Bielsko – 10.30 – +Władysław – 1 rocz. śmierci +Agnieszka Ginter

Starzno – 12.00 – +Leonard +Feliksa Król

 Poniedziałek - 20.01.

Koczała – 15.00 – +Józef Gleb – 7 rocz. śmierci

Wtorek - 21.01.

Koczała - 15.00 – +ks. rektor Wojciech Wójtowicz 

Środa - 22.01.

Koczała – 13.00 - +Barbara Strzelecka - pogrzeb

15.00 – +Maria Barańska – 3 rocz. śmierci

Czwartek – 23.01.

Koczała – 15.00 – +Stanisław – 26 rocz. śmierci +Józefa Gugniewicz

Piątek - 24.01.

Koczała – 15.00 – dziękczynna w 33 rocz. ślubu Danuty i Wiesława 

Sobota - 25.01.

Koczała – 18.00 – +Jan Wesołowski – w rocz. śmierci

III Niedziela zwykła - 26.01.

Koczała - 9.00 –  1) +Anna Stępnik – 23 rocz. śmierci

2) +Nadzieja Bogusz - od uczestników pogrzebu

          17.00 – +Konstancja +Józef Łopianowscy +Albina +Feliks Szczepaniuk

Bielsko – 10.30 – dziękczynna w 102 rocz. urodzin Agaty

Starzno – 12.00 – +Władysław +Wojciech Perliccy

 Poniedziałek - 27.01.

Koczała – 15.00 – +Waldemar Serowski

Wtorek - 28.01.

Koczała - 15.00 – ……………………………………………

Środa – 29.01.

Koczała – 15.00 – ……………………………………………

Czwartek – 30.01.

Koczała – 15.00 – +Henryk Miklis - od uczestników pogrzebu

Piątek - 31.01.

Koczała – 15.00 – +Halina Knitter +Marianna Kaczmarek – od róży św. Rity

Sobota - 01.02.

Koczała – 18.00 – 1) +Rozalia +Bolesław Piekarscy

2) +Leokadia Wisińska - 1 rocz. śmierci 

 

IV Niedziela zwykła -  Ofiarowanie Pańskie - 02.02.

Koczała - 9.00 – +Bolesław – 35 rocz. śmierci +Magdalena Mika

2) +Zbigniew Stasiak - 3 rocz. śmierci +Zofia Majewska  - w rocz. śmierci

          17.00 – +Maria Obszańska - 45 rocz. śmierci 

Bielsko – 10.30 – +Andrzej +Agnieszka +Tadeusz Krzepisz 

Starzno – 12.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Anny z okazji urodzin

 Poniedziałek - 03.02.

Koczała – 18.00 – +Andrzej Liszczak +Maria Jakubcewicz

Wtorek - 04.02.

Koczała - 18.00 – +Leon Trzebiatowski

Środa – 05.02.

Koczała – 8.00 – +Anna Dwulit i zmarli z rodziny

Czwartek – 06.02.

Koczała – 18.00 – 1) +Jadwiga Pałczyńska

2) +Katarzyna +Józef +Julian Żydonik

Piątek - 07.02.

Bielsko – 16.30 – +Irena +Mikołaj +Andrzej Holak 

Koczała – 18.00 – 1) +Ryszard i zmarli z rodziny

2) +Henryk Sławek - 27 rocz. śmierci +Celina Chrostowska

Sobota - 08.02.

Koczała – 18.00 – +Bogusław Dobrzański - 3 rocz. śmierci 

 

V Niedziela zwykła - 09.02.

Koczała - 9.00 – 1) dziękczynna w 48 rocz. ślubu Marii i Władysława Pińkowskich oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków

2) +Waldemar Serowski - w dniu urodzin

17.00 – +Elżbieta Strzelecka - 2 rocz. śmierci 

Bielsko – 10.30 – +Genowefa +Stanisław Stenwald +Wiktor Milgiewicz

Starzno – 12.00 – +Helena +Edmund Muchowscy

 Poniedziałek - 10.02.

Koczała – 18.00 – +Lidia Semrau

Wtorek - 11.02.

Koczała - 18.00 – +Apolonia - z okazji imienin +Stanisław Franczak

Środa – 12.02.

Koczała – 8.00 – ……………………………………………….

Czwartek – 13.02.

Koczała – 18.00 – +Helena - z okazji urodzin +Wincenty +Jadwiga Tybora +Barbara Wiśniewska +Józef Majkowski

Piątek - 14.02.

Bielsko – 16.30 – za zmarłych rodziców: +Kazimiera +Bolesław Biedroń 

Koczała – 18.00 – dziękczynna w rocz. ślubu Sylwii i Pawła i o zdrowie dla ich córki Mai

 

Sobota - 15.02.

Koczała – 18.00 – +Józef Wysocki - 15 rocz. śmierci +Kazimierz +Bronisława

 

VI Niedziela zwykła - 16.02.

Koczała - 9.00 – 1) +Ewa +Ryszard Rzepka - w rocz. śmierci 

2) +Teresa +Michał Dymitrów

17.00 – +Wacław Brzezicki

Bielsko – 10.30 – +Bronisław Binczyk - 9 rocz. śmierci 

Starzno – 12.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

 Poniedziałek - 17.02.

Koczała – 18.00 – +Stanisław - w rocz. śmierci +Janina i zmarli z rodziny Kownackich

Wtorek - 18.02.

Koczała - 18.00 – dziękczynna w 15 rocz. urodzin Magdaleny

Środa – 19.02.

Koczała – 8.00 – +Józef +Teofila +Jan Perszyk +Elżbieta Tyczkowska

Czwartek – 20.02.

Koczała – 18.00 – +Wacław Makarewicz

Piątek - 21.02.

Bielsko – 16.30 – …………………………………………………….. 

Koczała – 18.00 – +Jan +Władysława +Zbigniew Żebrowscy

Sobota - 22.02.

Koczała – 18.00 – +Antoni Włodarczyk - 25 rocz. śmierci +Władysława +Leonard Nikiel

VII Niedziela zwykła - 23.02.

Koczała - 9.00 – +Władysław – w rocz. śmierci +Ludwika - 1 rocz. śmierci +Czesław +Tadeusz Lulo

17.00 – +Maria Jakubcewicz - 17 rocz. śmierci i zmarli z rodziny Jakubcewicz i Liszczak

Bielsko – 10.30 – +Michał +Marianna +Zofia Majewscy 

Starzno – 12.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ireny z okazji 85 urodzin

 Poniedziałek - 24.02.

Koczała – 18.00 – +Ryszard +Bolesław +Irena Trafni +Roman +Jadwiga Nytiacha

Wtorek - 25.02.

Koczała - 18.00 – +Konrad - 6 rocz. śmierci +Teresa +Kazimierz Beger

Środa  Popielcowa – 26.02.

Koczała – 8.00 – +Marianna Kaczmarek - 1 rocz. śmierci +Helena Kaczamrek - 16 rocz. śmierci

18.00 - dziękczynna w 1 rocz. urodzin wnuka Stanisława

Bielsko – 19.00 – ………………………………………………..

Starzno – 16.30 – +Mirosława Graca +Alfreda +Józef Rutecki

Czwartek – 27.02.

Koczała – 18.00 – dziękczynna w 50 rocz. urodzin Jana  i o zdrowie w rodzinie

Piątek - 28.02.

Bielsko – 16.30 – ..................................................... 

Koczała – 18.00 – +Klara +Feliks Bastian-Brzezińscy i zmarli z rodziny

Sobota - 29.02.

Koczała – 18.00 – +Władysław Bukowski  - 11 rocz. śmierci 

 

I Niedziela Wielkiego Postu - 01.03.

Koczała - 9.00 – 1) +Józef Dorawa – 34 rocz. śmierci i zmarli z rodziny Dorawów i Lewickich

2) +Marta Lemańczyk - 1 rocz. śmierci +Bolesław Lemańczyk +Józef +Marta Wasiniewscy

17.00 - +Władysław +Natalia Durma

Bielsko – 10.30 – +Ludwika +Władysław +Tadeusz +Czesław Lulo

Starzno – 12.00 – +Jan Szczepański

 Poniedziałek - 02.03.

Koczała – 18.00 – +Stefan Strzelczyk - w rocz. śmierci +Helena +Stanisław

Wtorek - 03.03.

Koczała - 18.00 – 1) +Edward - 55 rocz. śmierci +Janina +Czesław Żarna

2) dziękczynna w 60 rocz. urodziny Ewy

Środa – 04.03.

Koczała – 8.00 – ……………………………………………..

Czwartek – 05.03.

Koczała – 18.00 – +Franciszek Reszka +Halina Szulc

Piątek - 06.03.

Bielsko – 16.30 – +Henryk Mausolf - 1 rocz. śmierci i zmarłe rodzeństwo 

Koczała – 18.00 – +Bronisław Ziółkowski - 13 rocz. śmierci

Sobota - 07.03.

Koczała – 18.00 – +Kazimierz Jankowski

 

II Niedziela Wielkiego Postu - 08.03.

Koczała - 9.00 – +Janina – 1 rocz. śmierci +Henryk Strzelczyk +Leszek - 1 rocz. śmierci +Edyta Skotniccy +Krystyna Halibożek - z racji imienin   

17.00 - +Janina Onichowska - 2 rocz. śmierci

Bielsko – 10.30 – +Józef Minko

Starzno – 12.00 – dziękczynna w 70 rocz. urodzin Anny z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej

 Poniedziałek - 09.03.

Koczała – 18.00 – +Małgorzata Zblewska i zmarli z rodziny

Wtorek - 10.03.

Koczała - 18.00 – +Zbigniew +Krystyna Lachowscy

Środa – 11.03.

Koczała – 8.00 – +Kazimierz +Ewa +Stanisław +Jadwiga Greczycho 

Czwartek – 12.03.

Koczała – 18.00 – +Jadwiga Pałczyńska

Piątek - 13.03.

Bielsko – 16.30 – +Marta +Marcin Reszke

Koczała – 18.00 – +Michał +Helena +Krystyna Udycz i zmarli z rodziny

Sobota - 14.03.

Koczała – 18.00 – +Jerzy Strzelecki +Małgorzata Szulc

 

III Niedziela Wielkiego Postu - 15.03.

Koczała - 9.00 – 1) +Józef +Zofia Rzepka -  w rocz. śmierci

2) dziękczynna w 85 rocz. urodzin Gertrudy

17.00 - +Anna +Leon Hinc i zmarli dziadkowie z obojga stron

Bielsko – 10.30 – +Elżbieta Dłuska

Starzno – 12.00 – dziękczynna z okazji imienin ks. Józefa Oleskiego

 Poniedziałek - 16.03.

Koczała – 18.00 – +Rudolf Lankafel - w rocz. śmierci

Wtorek - 17.03.

Koczała - 18.00 – +Józef Bulczak

Środa – 18.03.

Koczała – 8.00 – ……………………………………………..

Czwartek – 19.03.

Koczała – 18.00 – +Józef Lewicki - w dniu imienin

Piątek - 20.03.

Bielsko – 16.30 – +Józef - z racji imienin +Stefania Bińczyk

Koczała – 18.00 – +Janina Grabowska +Artur Klisowski

Sobota - 21.03.

Koczała – 18.00 – +Władysława +Henryk Łopianowscy

 

IV Niedziela Wielkiego Postu  - rekolekcje - 22.03.

Koczała - 9.00 – +Józef +Zbigniew Łangowscy

17.00 - +Teodora +Jadwiga Bogusz - w rocz. śmierci i zmarli z rodziny

Bielsko – 10.30 – +Anna +Jan Musiewicz +Helena +Władysław Czycza

Starzno – 12.00 – +Franciszek Klepin

 Poniedziałek - rekolekcje- 23.03.

Koczała – 10.00 - za kapłanów

18.00 – +Klara - w rocz. śmierci +Bronisław Ostrowscy  +Witold Żmuda -Trzebiatowscy

Starzno – 16.30 – +Ryszard +Jerzy +Aleksander Bartkiewicz

Bielsko – 19.00 – +Franciszka +Wacław Nużewscy

Wtorek - rekolekcje - 24.03.

Koczała – 10.00 - ....................................

18.00 – .........................................................

Starzno – 16.30 – ...........................................

Bielsko – 19.00 – +Marianna +Maksymilian +Roman Szulc

Środa – rekolekcje - 25.03.

Koczała – 10.00 - ....................................

18.00 – +Apolonia - 4 rocz. śmierci +Stanisław Franczak

Starzno – 16.30 – dziękczynna za posługę byłych proboszczów ks. Józefa i ks. Kazimierza z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski

Bielsko – 19.00 – +Józef +Edward Minda i zmarli z rodziny

Czwartek – 26.03.

Koczała – 18.00 – ...........................................

Piątek - 27.03.

Bielsko – 16.30 – +Marian +Józefa +Jan Ławrynowicz  

Koczała – 18.00 – …………………………………………………………..

Sobota - 28.03.

Koczała – 18.00 – +Franciszek - 6 rocz. śmierci - Gertruda Małgorzewicz

 

V Niedziela Wielkiego Postu - 29.03.

Koczała - 9.00 – +Krzysztof Żabiński - 5 rocz. śmierci 

17.00 - +Stefan Podgórny - w rocz. śmierci 

Bielsko – 10.30 – +Rozalia Płatek - w rocz. śmierci

Starzno – 12.00 – +Zdzisław Balas

 Poniedziałek - 30.03.

Koczała 18.00 – +Maria +Jan Lipień +Marian +Anna +Tadeusz +Sabina Lewandowscy

Wtorek - 31.03.

Koczała 18.00 – +Bolesława +Piotr Woszczyk +Otylia Semrau

Środa - 01.04.

Koczała – 8.00 - ....................................

Czwartek – 02.04.

Koczała – 18.00 – o dobre wybory życiowe dla dzieci

Piątek - 03.04.

Bielsko – 16.30 – +Bronisław Binczyk 

Koczała – 18.00 – +Werner

Sobota - 04.04.

Koczała – 18.00 – +Wojciech Gilewicz - 5 rocz. śmierci 

 

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej - 05.04.

Koczała - 9.00 – +Maria Kurpiejewska +Łucja +Bronisław +Zygmunt Mrozek Gliszczyńscy

17.00 - +Anna +Eliasz Demko

Bielsko – 10.30 – +Albina +Feliks Szczepaniuk

Starzno – 12.00 – +Stanisław Jarocki

 

Poniedziałek - 06.04.

Koczała 18.00 – +Józef +Maria Dorawa i zmarli z rodziny

Wtorek - 07.04.

Koczała 18.00 – za zmarłych z rodziny Jacewiczów, Milgiewiczów i Dmytryszynów

Środa - 08.04.

Koczała – 8.00 - +Agnieszka +Marcin Krauze

Wielki Czwartek – 09.04.

Koczała – 18.00 – dziękczynna za kapłanów

Wielki Piątek - 10.04.

Koczała – 18.00 – Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota - 11.04.

Koczała – 21.00 – Wigilia Paschalna -  za parafian

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 12.04.

Starzno – 9.00 – +Bogusław Dobrzański -  z racji urodzin

Bielsko – 10.30 – +Stefania +Józef Bińczyk - w rocz. śmierci

Koczała – 12.00 – 1) +Janina Wójcik -10 rocz. śmierci +Anna +Stefan Barna

2) dziękczynna w 40 rocz. ślubu Haliny i Adama

 

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy - 13.04.

Koczała - 9.00 – dziękczynna w 80 rocz. urodzin Tadeusza

17.00 - +Krystyna +Ryszard +Czesława +Anna +Antoni +Janina

Bielsko – 10.30 – +Zbigniew Kilewski - 4 rocz. śmierci

Starzno – 12.00 – dziękczynna w 30 rocz. ślubu Elżbiety i Andrzeja 

Wtorek w Oktawie Wielkanocy - 14.03.

Koczała 18.00 – +Helena +Jan Żarna i zmarli z rodziny Żarna

Środa w Oktawie Wielkanocy - 15.04.

Koczała – 8.00 - +Zdzisław Piekarski

Czwartek w Oktawie Wielkanocy – 16.04.

Koczała – 18.00 – +Andrzej Gostomczyk - 2 rocz. śmierci 

Piątek w Oktawie Wielkanocy - 17.04.

Bielsko – 16.30 – +Henryk - 1 rocz. śmierci +Anna +Mikołaj Tylkowie

Koczała – 18.00 – +Janina +Henryk Michalak

Sobota w Oktawie Wielkanocy - 18.04.

Koczała – 18.00 – dziękczynna z okazji urodzin Ireny

 

Niedziela Miłosierdzia Bożego - 19.04.

Koczała - 9.00 – za zmarłych z rodziny Nieckarz i  Smętek

17.00 - +Józefa +Zofia +Maria +Władysław +Maria Skrzypiec +Katarzyna +Maria +Emilia +Wiktor +Jan +Piotr Pińkowscy

Bielsko – 10.30 – +Wilhelm +Jadwiga Resche

Starzno – 12.00 – +Jerzy +Maria Zapołoch +Aleksander Dowiat

Poniedziałek - 20.04.

Koczała - 18.00 – +Jan Bińczyk - w rocz. śmierci +Stefania

 

Wtorek - 21.03.

Koczała 18.00 – +Józef +Stanisława Jankowscy

Środa - 22.04.

Koczała – 8.00 - +Teofila +Jan +Józef Perszyk +Elżbieta Tyczkowska

Czwartek – 23.04.

Koczała – 18.00 – +Helena +Stanisław Narloch

Piątek - 24.04.

Bielsko – 16.30 – +Henryk Pluto-Prondziński

Koczała – 18.00 – 1) dziękczynna w 5 rocz. ślubu Emilii i Szymona oraz o zdrowie dla nich i ich dzieci

2) +Marceli Ziółtkowski -  w dniu urodzin

Sobota - 25.04.

Koczała – 15.00 - ślub

18.00 – 1) +Artur Klisowski - w 8 rocz. śmierci 

2) +Witold Żmuda - Trzebiatowski

 III Niedziela Wielkanocna - 26.04.

Koczała - 9.00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla rodziny

17.00 - +Irena +Jerzy Matusiak +Józef +Leokadia Denjusz i zmarli z rodziny

Bielsko – 10.30 – +Anna +Stefan Barna +Małgosia Szylak

Starzno – 12.00 – +Tadeusz +Adam Cieślikowie +Andrzej Degis

 Poniedziałek  - 27.04.

Koczała - 18.00 - +ks. Arkadiusz Stępień +Bożena Stępień

Wtorek - 28.03.

Koczała 18.00 – +Tekla - 6 rocz. śmierci +Stanisław Lulo - 11 rocz. śmierci 

Środa - 29.04.

Koczała – 8.00 - +Krzysztof Drwęcki

Czwartek – 30.04.

Koczała – 18.00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 18 rocz. urodzin Filipa

Piątek - 01.05.

Bielsko – 16.30 – +Stanisław Filipkowski

Koczała – 18.00 – +Jan Langkafel

Sobota - 02.05.

Bielsko – 15.00 – za strażaków powiatu człuchowskiego

Koczała – 18.00 – +Irena +Jerzy Matusiak +Traute +Tadeusz Landowscy 

 

IV Niedziela Wielkanocna - 03.05.

Koczała - 9.00 – za Ojczyznę

17.00 - dziękczynna w 90 rocz. urodzin Leokadii

Bielsko – 10.30 – +Teresa +Michał Błyszczak

Starzno – 12.00 – za kapłanów i o powołania kapłańskie